Najlepšie ceny v regióne!
Špičkové náradie Hilti!
Požičovňa v Dubnici aj v Ladcoch.

 

 

Naša ponuka náradia

 

Ako si náradie požičať?

 

 

 

Vyberte si náradie

Náradie máme na prevádzke V Dubnici nad Váhom a v Ladcoch. Pozrite si našu ponuku náradia a vyberte si typ náradia, ktorý potrebujete k svojej práci.

 

 

 

Zavolajte, príďte

Zavolajte nám a spýtajte sa našej pracovníčky, či je náradie dostupné a v ktorej prevádzke ho nájdete. Náradie si môžete prenajať aj pri osobnej návšteve.

 

 

 

Dohodneme sa

Pri prevzatí náradia sa platí finančná zábezpeka, vypíše sa zmluva o prenájme hnuteľnej veci a dohodneme si termín vrátenia náradia.

 

 

 

Užite si prácu!

Držíme vám palce, aby sa vám práca podarila na výbornú a budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu v našej požičovni náradia.

 

 

 

 

 

Požičovňa náradia pre kúrenárov

Keďže v trenčianskom kraji je stále málo požičovní, ktoré sa špecializujú na požičiavanie náradia pre kúrenárov, rozhodli sme sa, že aj toto náradie začleníme do našej ponuky. Ponúkame značky REMS, Ritmo alebo ROTHENBERGER. 

 

Pozrite si ponuku

 

 

 

 

 

 

 

 

Požičovňa značkového náradia Hilti

V Ladcoch a v Dubnici nad Váhom sme pre vás otvorili požičovne profesionálneho náradia, ktoré na stavbe či úpravách domu využije nejeden majster alebo stavebník. K dispozícii máme kvalitné vŕtacie a búracie kladivá, lasery, drážkovacie stroje či vysávače na suché i mokré vysávanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Požičiavame overené značky

V ponuke máme aj značky Master, Bosch, Ridgid, Nivcomp alebo Generga. Z týchto značiek máme v požičovni napríklad elektrocentrály, vibračné dosky, dusadlá, nivelačné prístroje, termokamery a odvlhčovače vzduchu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompletná ponuka náradia

 

Ponuka

 

 

 

 

 

Najlacnejšie ceny náradia v okolí!
18.05.2021
Čítate správne! V našej požičovni máme najnižšie ceny za prenájom náradia vo vašom okolí. Ak neveríte, zastavte sa v našich prevádzkach v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch. Cenník máme zverejnený aj na našej stránke. Tešíme sa na návštevu!
Spustili sme novú webstránku!
17.05.2021
Pripravili sme pre vás modernú a prehľadnú webstránku, na ktorej nájdete celú ponuku náradia, ktoré je možné si od nás požičať aj s cenami za prenájom náradia. Veríme, že sme vám uľahčili výber. Pre otázky nám neváhajte volať!